14 DOLARA VARAN LOT İADE KAMPANYASI

Forex hesabınızla şimdi KLAS FX’te işlem yaptığınızda 14 Dolara Varan Lot iade imkanlarından yararlanabiliyorsunuz.

 

 

 

Promosyon Kuralları:

 

•  Bu promosyondan faydalanmak isteyen yatırımcılar, yalnızca standart (yeni oluşturuldu) hesap türünde işlem yapabilecektir.

 

•  İadeler haftalık olarak haftanın ilk işlem günü hesaplarına tanımlanacaktır.

 

•  Lot miktarına göre max 14 dolara kadar iade alabilecekler.

 

•  CFD işlemlerinde iade verilmeyecek (enerji,endex vs.).


•  Bu kampanyadan faydalanabilmek için minimum 100 USD fonlama yapılmış olması gerekmektedir.

 

​•  Bu kampanyadan hoşgeldin bonusu dışında hiçbir kampanya ile birleştirilemez.

 

​•  Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu (Kendisi için ikinci bir hesap açmak vs...) ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Klas FX hesabı kapatılacaktır.

 

;
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ